Головна News У росії повідомили про початок бунтів у сизо – влада заперечує

У росії повідомили про початок бунтів у сизо – влада заперечує

0

КИЇВ. 24 червня. УНН. У москві з’явилися повідомлення про можливий бунт у СІЗО “водник” і “бутирка”. У російських телеграм-каналах з’явився аудіозапис, що нібито підтверджує повстання ув’язнених, передає УНН

Деталі

У мережі з’явилася інформація про можливий бунт у московських СІЗО “водник” і “бутирка”, у яких відбувають свій термін засуджені за держзраду та екстремізм.

Серед ув’язнених у СІЗО “водник” утримують, зокрема, Володимира Кара-Мурзу, засудженого до 25 років колонії суворого режиму, якого визнали винним у поширенні “фейків” про армію, співпраці з небажаною організацією та держзраді.

Зі свого боку, в управлінні федеральної служби виконання покарань спростовують інформацію про бунти у двох СІЗО.

“Інформація про бунти у двох СІЗО москви не відповідає дійсності”, — заявляє УФСВП рф, заяву якого цитують у суботу росЗМІ.

Нагадаємо

23 червня генпрокуратура рф оголосила про порушення кримінальної справи стосовно засновника чвк “вагнер” євгенія пригожина за статтею про збройний заколот. Справу порушили після того, як пригожин заявив про удар по таборах пвк “вагнер”, завданий міноборони рф, і повідомив, що разом із бійцями піде “розбиратися, чому в країні відбувається беззаконня”. міноборони рф назвало твердження про завданий удар такими, що не відповідають дійсності. фсб рф заявила, що висловлювання пригожина “фактично є закликом до початку збройного громадянського конфлікту” на території рф, і закликала бійців пвк “вагнер” не виконувати накази пригожина і вжити заходів для його затримання.

Повідомлялося, що “бойовики “вагнера” взяли під свій контроль військові об’єкти в місті воронеж”, яке розташоване приблизно за 500 км на південь від москви. Власник пвк “вагнер” євгеній пригожин заявив, що під контролем пвк “вагнер” перебувають військові об’єкти ростова-на-дону, зокрема аеродром. За його словами, у планах пвк “блокувати місто ростов” і “йти в москву”. 

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …