Головна News Єврокомісія ще не ухвалила рішення щодо продовження заборони на агроімпорт з України

Єврокомісія ще не ухвалила рішення щодо продовження заборони на агроімпорт з України

0

КИЇВ. 5 червня. УНН. Європейська комісія все ще обговорює питання щодо того, чи буде продовжено заборону на імпорт низки агропродукції з України до п’яти сусідніх країн ЄС, термін дії якої завершується 5 червня. Про це під час брифінгу повідомила речниця Єврокомісії Міріам Гарсія Феррер, пише УНН.

Цитата

“На даному етапі рішення не прийнято. Ще тривають обговорення, і ми повідомимо, коли вже буде прийнято рішення, яке, ймовірно, буде пізніше сьогодні”, – сказала речниця Єврокомісії.

Доповнення

Раніше польські ЗМІ повідомили, що Європейська комісія, згідно з даними джерела PAP у ЄС, продовжила заборону Євросоюзу на імпорт пшениці, кукурудзи, ріпаку та насіння соняшнику з України до середини вересня.

З 2 травня по 5 червня (з можливістю продовження) діє постанова ЄС, яка забороняє вільний обіг пшениці, кукурудзи, ріпаку та насіння соняшнику з України в Болгарії, Польщі та Румунії, а також в Угорщині та Словаччині. Це зерно з України ще можна транспортувати транзитом територіями цих п’яти країн.

Днями на засіданні Ради ЄС з сільського господарства міністр аграрної політики України Микола Сольський зауважив, що введені обмежувальні заходи з боку ЄС на експорт української агропродукції мають бути скасовані, рішення мають бути знайдені в консультаціях за участю України.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Голівудські сценаристи офіційно припинили страйк, проте угода ще не схвалена. Профспілки вивчають пропозиції

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Профспілка письменників Голлівуду заявила, що її члени можуть …