Головна News 120 поліцейських поранено, 80 осіб заарештовано під час пенсійних протестів у Франції

120 поліцейських поранено, 80 осіб заарештовано під час пенсійних протестів у Франції

0

КИЇВ. 23 березня. УНН. Сотні тисяч французьких робітників у четвер вийшли на нову демонстрацію проти пенсійної реформи президента Макрона. Міністр внутрішніх справ Жеральд Дарманін заявив, що понад 120 поліцейських та жандармів отримали поранення під час денних протестів і 80 людей було заарештовано, інформує AFP, передає УНН.

Деталі

На відео місцевого агентства Rue 89 Bordeaux видно, як горить мерія міста Бордо, після чого прибули пожежники, щоб гасити пожежу.

Офіційний марш протесту в Парижі завершився, але у французькій столиці тривають численні неофіційні демонстрації, повідомляється про пожежі на вулицях навколо площі Опери.

Французькі профспілки закликали оголосити новий день загальнонаціональних страйків та протестів наступного вівторка, який збігатиметься із запланованим візитом до країни короля Великої Британії Карла III.

Нову дату 28 березня було оголошено у четвер у спільній заяві профспілкових організацій, які звинуватили уряд у «вибухонебезпечній ситуації» в країні та закликали робітників продовжувати протестувати проти пенсійної реформи президента Еммануеля Макрона.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…