Головна News Partygate: уряд Британії має передати всі повідомлення WhatsApp, надіслані та отримані Джонсоном

Partygate: уряд Британії має передати всі повідомлення WhatsApp, надіслані та отримані Джонсоном

0

КИЇВ. 7 липня. УНН. Уряд Сполученого Королівства програв судове оскарження, і тепер має передати всі повідомлення WhatsApp, надіслані та отримані Борисом Джонсоном у період з січня 2020 року по лютий 2022 року, для офіційного розслідування скандалу Partygate. Про це інформує УНН, посилаючись на Politico.

Деталі

Відповідне рішення постановив Верховний суд Великої Британії у четвер, 6 липня. У квітні цього року голова розслідування Хезер Халлетт попросила надіслати повідомлення, однак Кабінет Міністрів відмовився їх надати, стверджуючи, що деякі матеріали, які вимагав запит, “однозначно не мають відношення” до розслідування.

У червні урядовці оскаржили запит через судовий розгляд. Але в постанові 6 липня судді відхилили позов, заявивши, що Халлетт не діяля “ірраціонально, надсилаючи повідомлення та ухвалюючи рішення”. У відповідь Кабінет Міністрів зазначив, що “повністю виконає” це рішення і “працюватиме зі слідчою групою над практичними механізмами”.

“Рішення Суду є розумним рішенням і означатиме, що голова розслідування зможе бачити інформацію, яку вважатиме доречною”, – йдеться в заяві урядовців.

Як пише видання, згідно з рішенням Високого суду, Кабінет міністрів може знову стверджувати, що “нерозумно надавати матеріали, які не стосуються питання, яке розглядається під час розслідування”.

Нагадаємо

Колишній британський прем’єр Борис Джонсон бореться за те, щоб кабінет міністрів не передав усі його невідредаговані повідомлення у WhatsApp голові відділу розслідування скандалу Partygate баронесі Халлетт. 

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…