Головна News Байден прогнозує перемогу демократів на проміжних виборах

Байден прогнозує перемогу демократів на проміжних виборах

0

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Президент Джо Байден висловив упевненість, що на листопадових проміжних виборах перемога буде на користь демократів, незважаючи на те, що опитування надають перевагу республіканцям у перегонах, які визначать, яка партія контролюватиме Конгрес США, передає УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

Щойно після поїздки до Пенсільванії в четвер, щоб підтримати Джона Феттермана, віце-губернатора штату та кандидата від Демократичної партії до Сенату США, Байден сказав, що перемоги законодавців та економічні тенденції підштовхнуть демократів до перемоги.

“Опитування проводилися всюди, – сказав Байден журналістам у Білому домі після розмови про дефіцит бюджету США. – Я думаю, що останніми днями ми побачимо ще один перехід на наш бік”.

Байден сказав, що “хороші новини” для економіки включають падіння цін на бензин у 46 із 50 штатів США та рекордно низький рівень безробіття у штатах.

“Вибори – це не референдум, це вибір, – сказав Байден. – Погляньте, що я успадкував і що я зробив”.

Президент сказав, що республіканці хотіли зробити скорочення податків з епохи Трампа постійним, скасувати 15-відсотковий мінімальний корпоративний податок та мати кілька планів щодо скорочення допомоги із соціального забезпечення.

Байден зауважив, що така політика призведе до більшого багатства для дуже багатих та вищої інфляції для середнього класу.

“Це вибір, який стоїть перед нами. Ось чому я думаю, що у нас все буде гаразд”.

Додамо

Однак ця хороша новина не подобається багатьом американцям, які не вражені роботою Байдена і ставлять побоювання з приводу інфляції та економіки вище за масові розстріли, аборти або зовнішню політику.

Республіканці звинуватили політику Байдена у високій інфляції у США та зростанні злочинності.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Какие марки автомобилей чаще стали продавать в Украине

Автомобильный рынок в Украине динамично развивается, и предпочтения автовладельцев постоян…