Головна News Бронхіт, ангіна, пневмонія: серед російських “частково мобілізованих” в білорусі фіксують спалах захворювань – ГУР

Бронхіт, ангіна, пневмонія: серед російських “частково мобілізованих” в білорусі фіксують спалах захворювань – ГУР

0

КИЇВ. 6 листопада. УНН. На територію білорусі продовжують надходити підрозділи зс рф, які переважно складаються з так званих “частково мобілізованих” громадян. Наразі серед цих військовослужбовців відзначається масштабний спалах різноманітних захворювань. Про це інформує ГУР МО України, передає УНН.

Деталі

Їхнє головне завдання – підготовка матеріальної бази та місць розміщення окупаційних військ. Між тим, самі “чмобікі” вимушені жити в непристосованих умовах. Переважно в польових наметах без належних санітарних умов.

Здебільшого це захворювання дихальних шляхів (бронхіт, ангіна, пневмонія, загострення астми) та інфекції шлунково-кишкового тракту.

“Наразі масштаби захворювань такі, що білоруські медики не здатні впоратися з ними. Окупанти вимушені в терміновому порядку відряджати до білорусі військових та мобілізованих медиків з рф”, – повідомляє розвідка.

Найближчим часом очікується прибуття чергової партії медичних співробітників на 230 загальновійськовий полігон західного оперативного командування зс рб (обуз-лісновський). Спалах захворювань на ньому також пов’язують із недотриманням елементарних вимог для військових таборів із забезпечення гігієни, якісного харчування та медичного забезпечення.

Також в білорусі зростає напруженість між військовими двох держав.

“Численні конфліктні ситуації пов’язані з прецедентами зневажливого ставлення російських військових до білорусів. Військова поліція рб неспроможна стримувати протиправну поведінку росіян”, – інформує ГУР.

Зокрема, у доповідних записках, які подаються старшими офіцерами зс рб на основі скарг своїх рядових військовослужбовців, вказується на зневажливі вислови та поведінку росіян щодо білорусів. Зокрема, із використанням принижень на основі етнічних характеристик.

“Кількість прецедентів швидко зростає, що призводить до неконтрольованої ескалації напруги в білорусі”, – додали там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У білорусі помітили три російських літаки, які можуть нести гіперзвукові ракети “Кинжал”

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Какие марки автомобилей чаще стали продавать в Украине

Автомобильный рынок в Украине динамично развивается, и предпочтения автовладельцев постоян…