Головна News В британській розвідці розповіли, як атаки БпЛА змусили москву обкластись ППО

В британській розвідці розповіли, як атаки БпЛА змусили москву обкластись ППО

0

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Майже щоденні атаки дронами москви змусили росію перекалібрувати системи ППО, а також розмістити їх на дахах офіційних будівель, високих вежах та пандусах. Для збільшення ефективності та заспокоєння громадськості, йдеться у звіті на основі розвідданих Міноборони Великої Британії, передає УНН.

Деталі

Впродовж останніх тижнів росія перекалібрувала свої системи протиповітряної оборони ближнього і середнього радіусу дії навколо москви з метою більш ефективного захисту від атак безпілотних літальних апаратів, яких місто зараз зазнає майже щодня.

З початку вересня 2023 року російські зенітно-ракетні комплекси SA-22 навколо столиці були сфотографовані на високих вежах і пандусах.

Раніше, після ударів по авіабазах в енгельсі і рязані в грудні 2022 року, росія також розмістила SA-22 на дахах офіційних будівель в москві.

Це майже напевно для того, щоб система могла виявляти і вражати цілі типу БпЛА. Однак, ймовірно, це також має на меті гучне запевнення громадськості в тому, що влада тримає загрозу під контролем, вважають аналітики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Курській області – серія вибухів, кажуть про атаку дронів

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Голівудські сценаристи офіційно припинили страйк, проте угода ще не схвалена. Профспілки вивчають пропозиції

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Профспілка письменників Голлівуду заявила, що її члени можуть …