Головна News Група конгресменів закликала Байдена шукати дипломатичні рішення для війни в Україні

Група конгресменів закликала Байдена шукати дипломатичні рішення для війни в Україні

0

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. 30 членів Прогресивної фракції Палати представників Конгресу США закликали президента Джо Байдена докласти “енергійних дипломатичних зусиль” для припинення війни в Україні шляхом переговорів. Відповідний лист законодавці, які є членами Демократичної партії Байдена, підписали 24 жовтня, пише УНН.

Цитата

“Ми закликаємо вас поєднати військову та економічну підтримку, яку Сполучені Штати надали Україні, з активним дипломатичним поштовхом, подвоївши зусилля для пошуку реалістичних меж для припинення вогню… Ми не плекаємо ілюзій щодо труднощів, пов’язаних із залученням росії, враховуючи її обурливе та незаконне вторгнення в Україну та її рішення здійснити додаткові незаконні анексії української території. Однак, якщо є спосіб покласти край війні, зберігаючи вільну та незалежну Україну, Америка зобов’язана використовувати всі дипломатичні засоби для підтримки такого рішення, яке буде прийнятним для народу України”, – йдеться у зверненні.

Деталі

У листі законодавці зауважили, що Сполученим Штатам “необхідно уникати прямого військового конфлікту з росією, який призведе до Третьої світової війни”. Вони також зазначили, що слід уникнути тривалого конфлікту, зважаючи на “руйнівні” наслідки російської війни для України та світу, а також ризики ядерної ескалації.

Вказавши на свою відповідальність за витрати коштів платників податків США на військову допомогу Україні, законодавці наголосили, що така участь створює відповідальність для Вашингтона “серйозно вивчити всі можливі шляхи, включаючи пряму взаємодію з росією”.

“Альтернативою дипломатії є затяжна війна, як із визначеностями, які її супроводжують, так і з катастрофічними та невідомими ризиками”, – написали вони.

Нагадаємо

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі підтвердила прихильність США Україні у боротьбі з російською агресією і запевнила, що підтримка країни триватиме, навіть якщо на проміжних виборів у листопаді цього року переможуть республіканці.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …