Головна News Кількість спроб нелегального в’їзду з Мексики до США зросла, ніж будь-коли

Кількість спроб нелегального в’їзду з Мексики до США зросла, ніж будь-коли

0

Джерело: DPA

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Щороку прикордонники запобігають незаконному перетину кордону США мільйонами людей. За часів президента США Джо Байдена ця кількість зросла більш ніж удвічі. За останній рік було затримано більш як 2 млн нелегалів. Про це інформує УНН з посиланням на Zeit.

Деталі

У США прикордонники не пускають людей з Мексики від нелегального в’їзду в країну, ніж будь-коли раніше. За даними Національного митного та прикордонного агентства, за 12 місяців, що закінчилися у вересні, 2,38 мільйона людей було зупинено при спробі перетнути кордон між Мексикою та Сполученими Штатами без дозволу.

Це на 37% більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли прикордонники зірвали 1,73 мільйона спроб міграції.

Це число більш ніж удвічі більше, ніж за часів перебування на посаді колишнього президента США Дональда Трампа. Лише у вересні сили безпеки не пустили до Сполучених Штатів понад 227 500 мігрантів без документів.

Чинний президент США Джо Байден, вступаючи на посаду, пообіцяв, що скасує обмежувальні імміграційні закони, введені його попередником Дональдом Трампом. У серпні його адміністрація скасувала указ Трампа, який відправляв шукачів притулку з Південної та Центральної Америки назад до транзитної країни Мексики, доки не будуть вирішені процедури надання притулку.

Кількість людей, які бажають іммігрувати, також така висока через економічну та політичну кризу в багатьох країнах Латинської Америки. Більше третини мігрантів, перехоплених на кордоні США у вересні, були з Венесуели, Нікарагуа та Куби.

Нагадаємо

Amnesty International звинувачує Латвію у жорстокому поводженні з мігрантами на кордоні з білоруссю.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…