Головна News Сербія не вводитиме санкції проти росії – президент Вучич

Сербія не вводитиме санкції проти росії – президент Вучич

0

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Президент Сербії Олександр Вучич підтвердив, що його країна не запроваджуватиме санкції проти росії через війну, передає УНН.

Цитата

«Сербія може змінити свою позицію щодо запровадження санкцій проти росії лише в тому випадку, якщо над нею буквально нависне дамоклів меч. Зараз це не так», – заявив Вучич журналістам у Парижі після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Деталі

Він сказав, що Белград пережив 270 днів «найважчого тиску» у сучасній сербській історії від початку війни в Україні.

«Ніхто не знає краще за мене, тому що ні в кого немає таких прямих контактів у Європі та світі, як у мене. Я краще знаю, як далеко ми можемо зайти», – додав він.

Вучич скасував поїздку до Єгипту та Катару для участі в Паризькому форумі миру цієї п’ятниці та суботи.

Очікується також, що президент Сербії проведе зустрічі з главою зовнішньополітичного відомства ЄС Жозепом Боррелем та спеціальним представником блоку по Західних Балканах Мирославом Лайчаком.

Основна мета переговорів – напруженість у відносинах з Косово, яка нещодавно виникла через давню суперечку про номерні знаки.

Додамо

Сербія – єдина країна в Європі, яка не запровадила санкції проти росії.

На Західних Балканах Чорногорія, Північна Македонія, Косово та Албанія приєдналися до ЄС та США, які наклали санкції на росію через війну в Україні.

Сербія досі утримувалася від того, щоб наслідувати їхній приклад, але стикається з зростаючим тиском через свій нейтралітет і небажання вводити санкції проти Москви.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

У Швейцарії з молотка піде рідкісний скелет тиранозавра

фотогалерея КИЇВ. 30 березня. УНН. Скелет гігантського тиранозавра Рекса був представ…