Головна News США продають нафту зі стратегічного резерву для боротьби з високими цінами

США продають нафту зі стратегічного резерву для боротьби з високими цінами

0

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Міністерство енергетики США повідомило в п’ятницю, що Сполучені Штати продали партію нафти обсягом 10,15 млн барелів зі стратегічного нафтового резерву восьми компаніям, пише УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

Вперше запропонований у вересні продаж є частиною раніше оголошеного плану президента США Джо Байдена продати 180 мільйонів барелів нафти з резерву для боротьби з високими цінами на нафту після вторгнення росії в Україну.

Компанії, які отримали нафту, – Equinor Marketing and Trading, Marathon Petroleum Supply and Trading LLC, Valero Marketing and Supply Company, Motiva Enterprises, Macquarie Commodities and Trading US LLC, Atlantic Trading & Marketing Inc, Phillips 66 Company та Shell Trading Company.

Наразі продано близько 165 мільйонів барелів, що є найбільшим показником за історію стратегічного нафтового резерву, з травня. Поставки відбудуться у листопаді.

Адміністрація Байдена заявила, що з резерву можуть продати більше нафти – після цьоготижневого рішення ОПЕК+, групи, до якої входять Саудівська Аравія та росія, скоротити видобуток нафти на 2 мільйони барелів на день.

Доповнення

Тим часом ціни на нафту підскочили приблизно на 4% до п’ятитижневого максимуму в п’ятницю, знову піднявшись цього тижня після рішення ОПЕК+ про найбільше скорочення видобутку з 2020 року, попри побоювання щодо можливої рецесії та зростання відсоткових ставок.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Головний дипломат ЄС заявив, що росія намагається перетворити Україну на “чорну діру”

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Верховний представник Європейського союзу з міжнародних відносин …