Головна News Тайвань повідомив про виявлення двох російських кораблів поряд з островом

Тайвань повідомив про виявлення двох російських кораблів поряд з островом

0

КИЇВ. 28 червня. УНН. У повідомленні Міністерства оборони самоврядного острова йдеться, що два російські фрегати пройшли в південно-східному напрямку повз прибережний район, в якому розташована база ВМС Тайваню. Про це повідомляє Голос Америки, пише УНН.

Деталі 

Міністерство оборони Тайваню повідомило у вівторок про виявлення двох російських кораблів поряд із східним узбережжям острова. Оборонне відомство направило до цього району літаки та кораблі для стеження за російськими кораблями.

У заяві, опублікованій пізно ввечері у вівторок, йдеться, що два російські фрегати пройшли в північному напрямку біля східного узбережжя Тайваню, а потім “вийшли з нашої зони реагування” у південно-східному напрямку повз портове місто Суао, де знаходиться велика тайванська військово-морська основа.

Тайванські військові направили літаки та кораблі для спостереження та активували ракетні системи берегового базування, додали до Міноборони, не надавши подробиць.

Доповнення 

Російське інформаційне агентство “Інтерфакс” повідомило у вівторок, що загін кораблів Тихоокеанського флоту росії увійшов до південної частини Філіппінського моря для виконання завдань у рамках далекого морського переходу.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Голівудські сценаристи офіційно припинили страйк, проте угода ще не схвалена. Профспілки вивчають пропозиції

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Профспілка письменників Голлівуду заявила, що її члени можуть …