Головна News У «вагнерівців» почалися проблеми з фінансуванням – британська розвідка

У «вагнерівців» почалися проблеми з фінансуванням – британська розвідка

0

КИЇВ. 13 серпня. УНН. пвк “вагнер” рухається до процесу скорочення штату та реконфігурації, в основному для того, щоб заощадити на витратах на заробітну плату бійцям у період фінансової кризи. Про це йдеться в оприлюдненому звіті Міноборони Великобританії на основі розвідданих, пише УНН.

Цитата

“Група “вагнера”, ймовірно, рухається до процесу скорочення штату та реконфігурації, в основному для того, щоб заощадити на витратах на заробітну плату персоналу в період фінансової кризи”, – йдеться в повідомленні.

У Міноборони Великобританії зазначають, що після невдалого заколоту у червні 2023 року російська держава діяла проти деяких інших бізнес-інтересів власника “вагнера” євгена пригожина.

“Існує реальна ймовірність того, що кремль більше не фінансує групу. Якщо російська держава перестане платити вагнеру, іншими найбільш ймовірними платниками буде білоруська влада», – додають у британській розвідці.

Зазначається, що такі витрати були б значним і потенційно небажаним витоком скромних білоруських ресурсів.

Доповнення

Інститут вивчення війни повідомляв, що ймовірний початок відходу бойовиків ПВК “вагнера” з білорусі назад до росії говорить про те, що низка домовленостей між російським диктатором володимиром путіним і ватажком угруповання євгеном пригожіним після збройного бунту було порушено. Зокрема, самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко відмовився фінансувати “вагерівців”.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Голівудські сценаристи офіційно припинили страйк, проте угода ще не схвалена. Профспілки вивчають пропозиції

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Профспілка письменників Голлівуду заявила, що її члени можуть …