Головна News Чоловік прем’єрки Естонії йде з компанії, яку запідозрили у зв’язках з рф

Чоловік прем’єрки Естонії йде з компанії, яку запідозрили у зв’язках з рф

0

КИЇВ. 25 серпня. УНН. Чоловік прем’єр-міністра Естонії Каї Каллас Арво Галлік заявив, що продасть усі свої акції транспортної компанії Stark Logistics, яка займалась вантажоперевезеннями в росію під час повномасштабного вторгнення рф. Про це повідомляє УНН з посиланням на ERR.

Деталі

“Виникла зацікавленість з боку ЗМІ, і я розумію, що моя ділова діяльність, участь і робота в компанії Stark Logistics, що здійснювала перевезення з Естонії в росію для нашого клієнта AS Metaprint (і одночасно основного акціонера компанії – ред.), викликали запитання, які, незалежно від відповідей, вплинуть на роботу моєї дружини”, – написав у надісланій естонськими ЗМІ заяві Арво Галлік.

Як повідомляли естонські ЗМІ, транспортна компанія Stark Logistics, яка частково належить чоловікові прем’єр-міністра Каї Каллас Арво Галліку, продовжувала здійснювати вантажоперевезення в росію під час війни в Україні.

Після цього розголосу Галлік заявив, що уже домовився з іншими акціонерами Stark Logistics, що негайно продасть усі свої акції назад Stark Logistics, також вийде з правління компанії, розірве трудовий договір фінансового менеджера, відмовиться від будь-яких інших ролей і обов’язків і передасть їх іншим співробітникам.

“Ми багато разів обговорювали питання перевезення для нашого клієнта і вірили, що чинимо правильно, допомагаючи потрібним людям і рятуючи там хорошу естонську компанію, інакше ми б не змогли цього зробити. Я розумію, що багато людей в Естонії так не вважають. Навпаки, їм не здається це моральним у світлі агресивної війни росії”, – заявив Галлік.

Підприємець вибачився за ситуацію, що виникла, і за шкоду, яку вона завдала його дружині, прем’єр-міністру Естонії Каї Каллас, заявивши, що вона не була в курсі його підприємницької діяльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Естонія оголосила про передачу Україні 150 одиниць стрілецької зброї та боєприпасів до неї

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Голівудські сценаристи офіційно припинили страйк, проте угода ще не схвалена. Профспілки вивчають пропозиції

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Профспілка письменників Голлівуду заявила, що її члени можуть …