Головна News Чоловік прем’єр-міністра Естонії заробляє на доставці вантажів до росії – ЗМІ

Чоловік прем’єр-міністра Естонії заробляє на доставці вантажів до росії – ЗМІ

0

КИЇВ. 25 серпня. УНН. Журналісти Естонської національної телерадіокомпанії (ERR) опублікували розслідування, згідно з яким чоловік прем’єр-міністра країни Кая Каллас заробляє на доставці вантажів до росії, передає УНН.

Деталі

За даними ЗМІ, Арві Халік володіє часткою в транспортній компанії Stark Logistics, яка співпрацює з Росією, а Кая Калас надавала фінансову підтримку фірмі свого чоловіка.

У четвер президент Естонії Алар Каріс зажадав від прем’єр-міністра пояснень.

Цитата

«Трохи сумно про це говорити, тому що ми святкуємо День Незалежності України, але суспільство чекає, коли прем’єр-міністр прояснить ситуацію», – сказав президент Естонії.

Кая Калас поки що обмежилася коротким коментарем до інформації, оприлюдненої журналістами ERR, зазначивши, що вона займає державну посаду, не має жодних справ з компанією Stark Logistics, а всі питання потрібно адресувати самій компанії.

Додамо

З початку повномасштабної агресії Росії Естонія стала однією з країн, яка найактивніше підтримує Україну. Уряд країни допомагає українцям як фінансово, так і постачанням зброї. А прем’єр-міністр Естонії Кайя Калас зажадала припинити видавати росіянам візи ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Естонія видала США підозрюваного у зв’язках з фсб рф за постачання американської електроніки росії

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Голівудські сценаристи офіційно припинили страйк, проте угода ще не схвалена. Профспілки вивчають пропозиції

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Профспілка письменників Голлівуду заявила, що її члени можуть …