Головна News Японія розглядає можливість придбання у США крилатих ракет Tomahawk

Японія розглядає можливість придбання у США крилатих ракет Tomahawk

0

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Японія розглядає можливість закупівлі розроблених США крилатих ракет “Tomahawk” на тлі зростаючих викликів безпеці з боку Північної Кореї та Китаю. Про це інформує УНН з посиланням на Kyodo News.

Деталі

Уряд Японії заявив, що “Tomahawk” допоможе зміцнити сили стримування країни, при цьому Токіо отримає можливість вивести з ладу ракети ворожої країни на своїй території. Це рішення, пише Kyodo, викликало суперечки в країні, оскільки японська армія офіційно не визнана відповідно до Конституції держави після Другої світової війни.

За словами високопоставленого чиновника Міноборони, Японія думає про закупівлю, але все “залежить від того, чи продадуть їх Сполучені Штати”. Зазначається, що острівна країна також намагається розробити власні бойові ракети, але згідно з прогнозами, вони не надійдуть на озброєння до 2026 року. Уряд вивчає способи прискорити процес посилення стримування, намагаючись протистояти регіональним загрозам, що зростають, звертаючись  до США за “Tomahawk”.

Тим часом видання Yomiuri, посилаючись на анонімні джерела в японському уряді, пише, що угода між країнами про закупівлю ракет перебуває “на завершальній стадії”.

Нагадаємо

Військові Південної Кореї повідомили, що Північна Корея здійснила запуск балістичної ракети невстановленого типу в напрямку Східного моря у п’ятницю, 28 жовтня.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…