Головна News Єдиний шанс: міністр оборони Румунії закликав Захід вести переговори з рф про мир з Україною

Єдиний шанс: міністр оборони Румунії закликав Захід вести переговори з рф про мир з Україною

0

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Переговори є єдиним шансом для росії укласти мир з Україною. Таку думку висловив міністр національної оборони Василе Динку, якого цитує Agerpres, передає УНН.

Цитата

“Війна триватиме (…) єдиним шансом на мир можуть бути переговори з росією. Звичайно, це складні переговори (…) Країни світу, НАТО, Сполучені Штати повинні вести переговори для України про гарантії безпеки та мир з росією. Україна сама не зможе вести переговори з росією, тому що політичний клас в Україні в цей момент не може дозволити собі, припустити (…) втрату територій, остаточно несправедливу втрату територій. Це було б занадто великою поразкою для політики”, – сказав Василе Динку в ефірі Prima TV.

Деталі

За його словами, у росії є ресурси для продовження війни.

“Було б ідеально досягти переговорної ситуації, навіть якщо б було досягнуто замороженого конфлікту, переговори все одно принесли б більше користі, ніж те, що відбувається зараз, знищення людських життів і матеріальних цінностей”, – пояснив Динку.

Крім того, він вважає, що єдина можливість завершити кар’єру президента росії володимира путіна – знайти йому заміну в системі.

“Єдина можливість завершити кар’єру, скажімо так, політику, і те, що сьогодні відбувається в росії, — щоб система, яку представляє путін, знайшла собі заміну, змінила її. Я не думаю, що на даний момент у нас є такий, якому диктатор дозволив би народитися, вирости…”, – заявив Василе Динку.

Він зазначив, що війна в Україні відповідає “розчаруванню росіян” тим, що вони втратили СРСР.

«Ця несправедлива війна проти України, цей злочин проти України, насправді, відповідає розчаруванню росії і росіян, тому що вони втратили СРСР як імперію… Звичайно, це провал імперського менталітету та ізоляції, тому що росія, зрештою, за межами великої класичної культури, була ізольованою в останні роки, вона, ймовірно, пройшла через розчарування переходу від соціалістичної економіки до ринкової економіки”, – додав Василе Динку.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із президентом рф володимиром путіним.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Головний дипломат ЄС заявив, що росія намагається перетворити Україну на “чорну діру”

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Верховний представник Європейського союзу з міжнародних відносин …