Головна News Disney звільнить 7000 співробітників

Disney звільнить 7000 співробітників

0

КИЇВ. 27 березня. УНН. У понеділок генеральний директор Disney Боб Айгер заявив, що його компанія почне звільняти співробітників, починаючи з цього тижня. Очікується, що компанія звільнить приблизно 7000 співробітників, передає УНН з посиланням на CNN.

Деталі

Скорочення робочих місць у компанії Disney є частиною ініціативи зі скорочення витрат, яка спрямована на оптимізацію операцій компанії.

У службовій записці для співробітників, генеральний директор компанії пояснив, що звільнення відбуватимуться у три етапи.

Перший етап розпочнеться на цьому тижні, і невдовзі керівники почнуть повідомляти про це скорочених співробітників.

За словами Айгера, вже у квітні відбудеться другий, масштабніший етап звільнень, у ході якого буде звільнено кілька тисяч співробітників.

Після нього буде третій етап, який повинен відбутись до початку літа. Все для того, щоб досягти запланованої компанією мети скорочення: скорочення 7000 робочих місць.

“Важка реальність – скорочення багатьох колег і друзів з Disney – це не те, до чого ми ставимося легковажно”, – сказав Айгер.

Айгер додав, що голвною цілью Disney все ж залишається “продовжувати забезпечувати розвагами глядачів”.

“У важкі моменти ми завжди повинні робити все можливе, щоб Disney могла продовжувати забезпечувати розвагами глядачів по всьому світу – зараз і в майбутньому”, – зауважив генеральний директор.

Доповнення

Станом на 1 жовтня у Disney працювало близько 220 000 осіб, з яких приблизно 166 000 працювали у Сполучених Штатах Америки. Скорочення 7000 робітників буде складати близько від кадрового складу компанії.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …