Головна News Американський стратегічний бомбардувальник повернувся до Південної Кореї після запуску балістичної ракети КНДР

Американський стратегічний бомбардувальник повернувся до Південної Кореї після запуску балістичної ракети КНДР

0

КИЇВ. 19 березня. УНН. Стратегічний бомбардувальник США B-1B повернувся до Південної Кореї для спільних навчань у неділю, через 16 днів після його попереднього розгортання, оскільки Пхеньян запустив ще одну балістичну ракету в Східне море. Про це УНН пише з посиланням на Yonhap.

Деталі

Навчання проходили в небі над Корейським півостровом у рамках програми “Freedom Shield” (Щит свободи), які почалися 13 березня. У них також беруть участь “винищувачі-невидимки” F-35A Південної Кореї та американські винищувачі F-16,

Раніше 3 березня на півострів було перекинуто бомбардувальник B-1B.

Цитата

“Розгортання, що розглядається як демонстрація сили проти Північної Кореї, відбулося в неділю, коли КНДР запустила балістичну ракету малої дальності в напрямку Східного моря, через три дні після того, як Пхеньян випробував міжконтинентальну балістичну ракету (МБР) “Хвасон-17”, – йдеться в повідомленні.

Міністерство оборони Південної Кореї заявило, що спільні повітряні навчання продемонстрували надійну спільну оборонну позицію південнокорейських і американських військово-повітряних сил і прихильність до стримування, а також підвищили оперативну сумісність союзників.

“Альянс Південної Кореї і США підтримує найвищий рівень спільної оборонної позиції проти постійних загроз регіону з боку Північної Кореї і буде домагатися “миру за допомогою сили” на основі можливостей і позиції союзників, одночасно зміцнюючи довіру до розширеного стримування США”, — зазначили в міністерстві.

Доповнення

13 березня Сполучені Штати і Південна Корея почали свої найбільші спільні військові навчання за останні п’ять років.

Вашингтон і Сеул посилили співпрацю в галузі оборони на тлі зростаючих загроз з боку Північної Кореї, яка протягом останніх місяців провела низку заборонених випробувань зброї. За словами союзників, американо-південнокорейські навчання під назвою “Щит свободи” триватимуть з 13 березня щонайменше 10 днів і будуть зосереджені на “мінливому середовищі безпеки” через агресію КНДР.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…