Головна News Байден та Сунак обговорили підтримку України та протистояння Китаю

Байден та Сунак обговорили підтримку України та протистояння Китаю

0

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Президент США Джо Байден і новий прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак під час телефонної розмови домовилися про спільну роботу щодо підтримки України та протистояння Китаю. Про це інформує УНН з посиланням на заяву Білого дому.

Деталі

Лідери заявили про “особливі відносини” між США та Британією та пообіцяли працювати разом для зміцнення глобальної безпеки.

Цитата

“Лідери підтвердили особливі відносини між нашими країнами, наголосивши на своєму прагненні до подальшого зміцнення співпраці з питань, що мають вирішальне значення для глобальної безпеки та процвітання, – йдеться у повідомленні Білого дому. – Вони погодилися з важливістю спільної роботи з підтримки України та притягнення росії до відповідальності за її агресію, вирішення проблем, створюваних Китаєм, та забезпечення стійких та доступних енергетичних ресурсів”.

Нагадаємо

У вівторок увечері Ріші Сунак також провів розмову із Володимиром Зеленським. Це був перший офіційний дзвінок після вступу нового глави кабінету на посаду.

Зеленський у вечірньому зверненні розповів, що запросив нового британського прем’єра відвідати Україну, та подякував британському народу за підтримку.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…