Головна News Відновити втрачене посвідчення водія українці тепер можуть і у Чехії

Відновити втрачене посвідчення водія українці тепер можуть і у Чехії

0

КИЇВ. 8 листопада. УНН. До переліку країн, в яких українцям доступна послуга відновлення водійського посвідчення додалася Чехія. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України, передає УНН.

Цитата

“Сервісні центри МВС розширили перелік європейських країн, в яких українці мають можливість відновлювати втрачені посвідчення водія. Відтепер ця послуга стала доступна в ДП „Документ“ і в Чехії”, — йдеться у повідомленні.

Деталі

Уточнюється, що отримати послугу можна у Празі, за адресою: площа Республіки 656/8 ТЦ Котва (ОС Kotva).
Для того, щоб відновити документ необхідно надати паспорт громадянина України із зазначеним місцем проживання, ідентифікаційний номер та документ, що підтверджує зміну особистих даних (у разі їх зміни).

Для отримання послуги потрібно записатися в електронну чергу на сайті ДП “Документ”, надати адміністратору необхідні документи, і вже адміністратор зробить фото та оформить заявку. Новий документ можна буде отримати після схвалення заявки у сервісному центрі МВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міжнародна доставка посвідчення водія: за перші 10 днів МВС надіслало за кордон 300 документів

Нагадаємо

Окрім Чехії, українські водії мають можливість відновлювати та обмінювати свої посвідчення водія у Польщі, Німеччині, Іспанії та Туреччині.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…