Головна News Група республіканців виступила проти плану з направлення Україні конфіскованих активів рф – WP

Група республіканців виступила проти плану з направлення Україні конфіскованих активів рф – WP

0

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. У США демократи в обов’язковому ухваленні закону про дозвіл на національну оборону (NDAA) планують прописати положення, яке дозволить Міністерству юстиції передавати конфісковані активи на мільйони доларів від російських олігархів Україні. Група республіканців виступає проти цього плану, пише УНН з посиланням на The Washington Post.

Деталі

Планується, що звіт про конференцію NDAA стане широкомасштабним законодавством про оборонну політику, узгодженим Палатою представників США і Сенатом, і буде винесений на розгляд обох палат для остаточного ухвалення під час сесії після виборів. За словами демократів, вилучення цього положення з пакета вартістю майже 840 мільярдів доларів підриває здатність адміністрації Байдена передавати допомогу Україні. Натомість група республіканців заявила, що положення не було повністю перевірено відповідними комітетами.

Суперечка щодо ухвалення положення виникла на тлі питань щодо майбутньої підтримки республіканцями військових зусиль України.

“Недобросовісно те, що республіканці в Сенаті перешкоджають важливому положенню, яке дозволить Міністерству юстиції передавати конфісковані російські активи для допомоги Україні та її зусиллям проти жорстокої війни росії. Це положення ухвалено як частина NDAA Палатою представників, і його не можна атакувати з боку права або вилучати з остаточного законопроєкту”, – сказав на умовах анонімності співробітник Демократичної партії, який брав участь у процесі.

Своєю чергою республіканці вимагають, щоб це положення було переглянуте судовими комітетами Палати представників і Сенату. Помічник республіканців у Сенаті пояснив, що положення не було “повністю оскаржене”, і поставив під сумнів загальну ефективність конфіскації активів.

“Ми всі за підтримку України, тому ми вважаємо, що більш значущим заходом для припинення фінансування військової машини путіна було б припинення фінансування нафти. Ми повинні переконатися, що обмеження цін на нафту працюють, щоб покарати росію. Захоплення яхти Олега Дерипаски не змінить поведінку путіна”, – сказав він.

Нагадаємо

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, на тлі занепокоєння з приводу обсягів підтримки України після майбутніх проміжних виборів у США, зробив чітке послання тим республіканцям, які виступають за скорочення військової допомоги Вашингтона – не можна дозволити перемогти росії.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …