Головна News На аеродромі «Енгельс-2» з’явились захисні бар’єри та зменшилась кількість боєздатних літаків

На аеродромі «Енгельс-2» з’явились захисні бар’єри та зменшилась кількість боєздатних літаків

0

КИЇВ. 9 січня. УНН. На російському аеродромі «Енгельс-2» з’явились захисні бар’єри та зменшилась кількість боєздатних літаків. Про це свідчать супутникові знімки Planet Labs за 7 січня, які є у розпорядженні проєкту «Схеми».

Деталі

Супутникові знімки Planet Labs за 7 січня свідчать про зменшення кількості боєздатних бомбардувальників на аеродромі стратегічної авіації РФ «Енгельс-2» у Саратовській області.

Усього їх залишилось шість: чотири Ту-95 та два Ту-160. У порівнянні зі знімками за 6 грудня 2022 року – таких бортів було близько двох десятків.

Зокрема, стратегічні бомбардувальники Ту-95 та Ту-160 росія активно задіює для запусків ракет по Україні в повномасштабній війні.

Станом на 7 січня на аеродромі також стоїть напіврозібраний Ту-95, транспортний літак моделі ІЛ-76 або ІЛ-78 та пасажирський літак Ту-154.

Крім того, супутник Planet Labs 7 січня зафіксував, що поряд зі злітною смугою у східній частині аеродрому з’явились захисні бар’єри. За словами військових експертів, вони можуть слугувати захистом від уламків від ймовірних вибухових пристроїв.

Нагадаємо

26 грудня стався вибух на аеродромі “Енгельс-2”. Це авіабаза ПКС росії.

В Інституті вивчення війни наголошують, що вибухи на аеродромі в російському енгельсі, що сталися вранці 26 грудня, викликали критику серед військової спільноти.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…