Головна News Сенатори США від обох партій вимагають від голови Пентагону відправки F-16 Україні – Politico

Сенатори США від обох партій вимагають від голови Пентагону відправки F-16 Україні – Politico

0

КИЇВ. 15 березня. УНН. Група американських сенаторів від обох партій вимагає від Пентагону додаткової інформації про те, що знадобиться для відправки літаків F-16 Україні. Вісім сенаторів стверджують, що сучасні винищувачі можуть змінити правила гри на полі бою, повідомляє Politico, пише УНН.

Деталі

Як повідомляється, новий поштовх щодо винищувачів надійшов у вівторок у листі міністру оборони США Ллойду Остіну від восьми сенаторів, у той час, коли вищі посадові особи американської адміністрації, починаючи з президента США Джо Байдена, охолоджували запал двопартійних закликів направити в бій винищувачі американського виробництва.

Конфлікт між росією та Україною “зараз перебуває на критичному етапі”, написали сенатори, стверджуючи, що винищувачі F-16 можуть дати Україні перевагу, на тлі того, що повномасштабне вторгнення рф триває вже другий рік.

“Після розмови з американськими, українськими та іноземними лідерами, які працюють на підтримку України, на Мюнхенській конференції з безпеки минулого місяця, ми вважаємо, що США необхідно уважно поставитися до надання Україні літаків F-16 , – написали сенатори. – Це буде значна можливість, яка може змінити правила гри на полі бою”.

Новина доповнюється…

Добавить комментарий

Рекомендуємо

Президент Чорногорії розкритикував Європейський Союз: байдужість дала росії платформу

КИЇВ. 29 березня. УНН. Президент Чорногорії розкритикував Європейський Союз за те, що він …