Головна News У Франції діти до 15 років не зможуть користуватися соцмережами без дозволу батьків

У Франції діти до 15 років не зможуть користуватися соцмережами без дозволу батьків

0

КИЇВ, 2 липня. УНН. У Франції Сенат схвалила новий закон, що вимагає від платформ соціальних мереж, таких як TikTok, перевіряти вік користувачів і отримувати згоду батьків для тих, хто молодше 15 років. Про це пише УНН з посиланням на France 24.

Деталі

Закон має на меті захистити дітей в Інтернеті. Він є частиною низки кроків уряду, спрямованих на скорочення часу перебування дітей перед екраном і захист їх від кіберзалякування та інших злочинів.

Точна дата, коли законопроект набуде чинності, залишається невідомою, адже Європейська комісія ще має перевірити його на відповідність законодавству ЄС.

Після цього соцмережі матимуть рік, щоб відповідати політиці для нових передплатників, і ще два роки, щоб застосувати вимоги до існуючих користувачів.

Доповнення

Під час ухвалення закону Сенат зважав на ризики для молоді в інтернеті — від порнографії до кіберпереслідування, недосяжних стандартів краси та звикання.

У Франції сайти теоретично закриті для осіб віком до 13 років. Але за даними Національної комісії з технологій і свобод Франції (CNIL), більш як половина дітей віком 10-14 років користуються соціальними мережами. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Упс! Щось пішло не так”: в росії припинив роботу Tinder

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…