Головна News The Economist назвав Трампа “найбільшою загрозою” для геополітики

The Economist назвав Трампа “найбільшою загрозою” для геополітики

0

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Американський тижневик The Economist присвятив обкладинку свого випуску 45-му президенту США та найбільш ймовірному кандидату від Республіканської партії на виборах 2024 року Дональду Трампу. У разі перемоги на майбутніх виборах Трамп може стати “найбільшою геополітичною загрозою”. Про це у четвер, 16 листопада йдеться у статті тижневика The Economist, передає УНН.

Деталі

Зазначається, що Трамп на цей момент заручився підтримкою 59% опитаних громадян США. У той час як чинний лідер Сполучених Штатів Джо Байден отримав лише 37%.

При цьому політологи розглядають перемогу експрезидента-республіканця як спробу власного реваншу і нагадують, що під час виборів у 2020 році, Трамп вдавався до методів маніпуляцій, залякувань та відвертої брехні.

Цитата

“Повернувши собі владу він, безсумнівно, зміцниться у своєму внутрішньому почутті, що тільки ті, хто програв, дозволяють себе пов’язувати нормами, звичаями та самопожертвою, які складають основи національної єдності. Переслідуючи своїх ворогів, Трамп вестиме війну з будь-яким інститутом, який стане у нього на шляху, включаючи суди та Міністерство юстиції”, – заявили автори політичної колонки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у Мічигані відмовився зняти Трампа з президентських виборів 2024 року, попри звинувачення у низці справ

Вони зауважили, що перемога Дональда Трампа вдарить по позиції Штатів за кордоном.

“А зважаючи на те, що політика Трампа, швидше за все, гостро увійде в розріз із вектором Європи, невтішні прогнози для України. Диктатор володимир путін скористається розбіжностями на Заході та продовжить наступ на суверенні території сусіда”, – вважають журналісти видання.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…