Головна News 17 терористів “Аш-Шабааб” убито під час нової операції в Сомалі

17 терористів “Аш-Шабааб” убито під час нової операції в Сомалі

0

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Розвідка Сомалі за підтримки міжнародних партнерів знищила 17 терористів “Аш-Шабааб” в ході нової операції, передає УНН з посиланням на Africa News.

Деталі

За даними міністерства інформації, операція пройшла в невеликому містечку Хавадлі, за 40 км на північ від столиці Могадішо, у вівторок увечері.

“Операція проводилася національною розвідувальною службою спільно з міжнародними партнерами. Терористи, які зібралися в районі під Хавадлі, було обстріляно, 17 змовників було вбито”, – йдеться у повідомленні міністерства.

Серед убитих були кілька високопоставлених членів “Аш-Шабааб”, терористичного угрупування, пов’язаного з “Аль-Каїдою”.

Міністерство заявило, що війська Сомалі продовжують операції проти терористів за підтримки місцевих жителів, і в ході нещодавніх операцій було вбито 150 терористів.

Військові активізують операції проти терористичного угруповання у центральних районах, у тому числі в Середньому Шабеллі та Хірані.

Доповнення

Сомалі роками бореться із загрозами безпеці, причому “Аш-Шабааб” є однією з головних загроз у країні.

Принаймні з 2007 року “Аш-Шабааб” веде смертоносну кампанію проти уряду Сомалі та міжнародних сил, яка забрала тисячі життів.

ООН попередила про зростаючу нестабільність у країні у своїх періодичних звітах щодо Сомалі за цей рік з докладним описом нападів “Аш-Шабааб” та угруповань, пов’язаних з терористичним угрупуванням ДАІШ.

Щонайменше 1242 мирні жителі загинули внаслідок терактів у Сомалі у 2018-2019 роках, а 1735 отримали поранення, за даними ООН у Сомалі.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…